Polnische Bücher

This image has an empty alt attribute; its file name is 2-749x1024.png
Cappuccino

Znasz to uczucie, kiedy zadowolona z siebie i swoich osiągnięć w życiu myślisz: „jakaż jestem super” . Idziesz przez świat podśpiewując tanecznym krokiem, kiedy nagle słyszysz głośny huk. Odwracasz się i widzisz, jak wszystko to, co przez długie lata swojego życia pieczołowicie zbudowałaś właśnie i rozbija się na milion drobnych kawałeczków?…I jedyny komentarz, na który jesteś w stanie się zdobyć to: „Ale, ale….ale jak to?”

Po pierwszej lawinie rozpaczy nadchodzi wtedy pytanie: „I co teraz?” Zaczniesz budować wszystko od początku z miliona zebranych kawałków, czy może odwrócisz się na pięcie i odjedziesz, aby zacząć budować wszystko od początku?

Cappuccino to zabawna historia o rzeczywistości i marzeniach, o miłości i cierpieniu, o wielkim świecie, który tak naprawdę jest jedną małą wioską i o tym, co tak naprawdę w życiu liczy się najbardziej…… Ale jak to w każdym życiu bywa…w każdej historii nie obejdzie się również bez elementów grozy…

Pierwsza część z serii Przyjaciółki

This image has an empty alt attribute; its file name is ciaza-w-niemczech-na-moja-www.png
Ciąża w Niemczech – Checklista

Chciałabyś, aby Twoja ciąża w Niemczech przebiegła bezproblemowo, a wszystkie formalności zostały załatwione na czas zapewniając ci maksimum korzyści i dostępnych świadczeń? W takim razie dobrze trafiłaś. Ten zbiór checklist jest podsumowaniem wielomiesięcznego studiowania fachowej literatury w języku niemieckim oraz polskim, jak również internetowych stron z radami rodaczek. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i to w zorganizowanej i przejrzystej formie.

Wkrótce

1. Sztuka przetrwania w korpo (wersja polska)

Doskonała pozycja dla osób rozpoczynających karierę w korporacji lub już tam pracujących. W humorystyczny sposób książka przedstawia podstawowe kwestie, z którymi zmierzy się każdy pracownik tejże instytucji, oraz sposoby na jak najlepsze wyjście z niezręcznych sytuacji. Książka przedstawia wiele propozycji na szybką karierę oraz test psychologiczny, dzięki któremu określisz, jakim typem pracownika jesteś i na co musisz w związku z tym uważać.  

2. Poradnik matki Polki

Poradnik stanowi wyczerpujące objaśnienia do „Ciąża w Niemczech – Checklista“. Znajdziesz tam odpowiedź na wszystkie swoje pytania w przejrzystej i opisowej formie.

Książka to również doskonały pomysł na prezent dla kolegów z pracy!

3. Świąteczna pomyłka (wersja polska)

Romantyczna historia o przyjaźni, miłości i poświęceniu. Czy zastanawialiście się, jak wiele zrobilibyście dla swoich przyjaciół?

Druga część z serii Przyjaciółki